Applications have closed

H AVS SERVICES Outsourcing Solutions, αναζητά Υπεύθυνο/η Εξυπηρέτησης Πελατών (Customer Service)

Αρμοδιότητες:

  • Εντοπισμός και εκτίμηση αναγκών πελατών για μέγιστη ικανοποίηση
  • Δημιουργία μακροχρόνιων καλών σχέσεων με πελάτες
  • Παροχή ακριβών και ολοκληρωμένων πληροφοριών σε πελάτες με τη χρήση των κατάλληλων εργαλείων/μεθόδων
  • Επίτευξη ατομικών και τμηματικών στόχων
  • Διαχείριση παράπονων πελατών, επίτευξη γρήγορων και κατάλληλων λύσεων στα χρονικά περιθώρια του πελάτη και παρακολούθηση της τελικής επίλυσης των θεμάτων του πελάτη
  • Διατήρηση των κατάλληλων εγγράφων σχετικά με τις επαφές με τους πελάτες στα ανάλογα συστήματα/αρχεία της εταιρίας
  • Τήρηση όλων των επικοινωνιακών διαδικασιών, οδηγιών και πολιτικών

Απαιτήσεις θέσης:

  • Πτυχίο AEI/TEI
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ή/και διάθεση για εξυπηρέτηση πελατών
  • Πολύ καλή ικανότητα διαχείρισης πελατών τηλεφωνικά και εξαιρετικές ικανότητες ενεργής ακρόασης AA
  • Εξαιρετικά προσόντα επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Αυξημένη ικανότητα για πολλαπλές δραστηριότητες, προτεραιοποίηση αυτών και διαχείριση του χρόνου με εξαιρετικά αποδοτικό τρόπο
  • Πολύ καλή γνώση βασικών υπολογιστικών συστημάτων Office 365, συστημάτων ERP και CRM και ανάλογων πρακτικών.
  • Ευχέρεια στην εμπορική διαχείριση / στην εισαγωγή δεδομένων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή επικοινωνία)

Παροχές:

  • Σταθερή και μόνιμη συνεργασία με προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση