Applications have closed

Ιδιωτικό Ιατρείο με έδρα την ΑΘΗΝΑ με οργανωμένη reception και τηλεφωνικό κέντρο, αναζητά  νέα υπάλληλο, Διοικητικό και Νοσηλευτικό Προσωπικό για Καλωσόρισμα, Εξυπηρέτηση Ασθενών, Τηλεφωνικό Κέντρο/ Γραμματεία: διαχείριση ραντεβού και αιτημάτων πελατών, δια ζώσης Ενημέρωσης Πελατών και Πωλήσεις, για κάλυψη νέας θέσης εργασίας με πλήρη ετήσια απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης

  • Οργάνωση και Διαχείριση Εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων τηλεφωνικού κέντρου/ Γραμματείας
  • Λήψη και κατάλληλη καταγραφή/επιβεβαίωση Ραντεβού Ασθενών (τηλέφωνο & e-mail), με τήρηση διαδικασιών, ώστε να διασφαλίζεται η κατάλληλη εξυπηρέτηση κάθε πελάτη.
  • Έκδοση παραστατικών με ενημέρωση Ιστορικό Ασθενών C.R.M. (Customer Relationship Management).

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου (πτυχίο Νοσηλευτικής ΤΕΙ-ΑΕΙ με κατεύθυνση μεταπτυχιακής εξειδίκευσης μάρκετινγκ ή διοίκηση θα αξιολογηθεί θετικά).
  • Γνώσεις χρήσης Η/Υ.
  • Επαρκής γνώση αγγλικής γλώσσας.

Δεξιότητες

  • Υπευθυνότητα για Προγραμματισμό
  • Οργάνωση και αποτελεσματική διαχείριση καθημερινών εργασιών και επιχειρησιακών λειτουργιών
  • Επικοινωνίας, Συνεργασίας, Ομαδικότητας.

Παροχές

  • Ευχάριστο και Ασφαλές εργασιακό περιβάλλον.
  • Ασφαλιστική κάλυψη (άδειες, δώρα, επιδόματα).
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και Bonus βάση Αποτελεσματικότητας, Παραγωγικότητας, Αποδοτικότητας. Δυνατότητες εξέλιξης και σε άλλα τμήματα.

Τρόπος επικοινωνίας

Εφόσον υπάρχουν οι παραπάνω Ικανότητες και Δεξιότητες, Αγάπη για τον εαυτό με θέληση για απασχόληση, μπορείς να μοιράζεσαι κάθε στιγμή το πάθος για την άριστη εξυπηρέτηση κάθε Ασθενή/πελάτη με ευγένεια στην επικοινωνία και ποιότητα στην παροχή υπηρεσιών και προϊόντων, σε εκφράζει η καλή και με προοπτικές επαγγελματική απασχόληση, και επιθυμείς επαγγελματική απασχόληση σε ένα σταθερό, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον, παρακαλούμε μπορείς να καλέσεις εργάσιμες ημέρες Δευτέρα – Παρασκευή και ώρες 09:30 – 17:00 για να γίνει συνεννόηση, να οριστικοποιηθεί μέρα και ώρα προσέλευσης στο ιατρείο για την κατάλληλη συμπλήρωση αίτησης εργασίας Τηλ. Επικ.: 6972195565

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση