Applications have closed

Η Evresis Stock Solutions είναι μια εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό και λιανικό εμπόριο προϊόντων προσωπικής περιποίησης, ειδών σπιτιού, χαρτικών και ηλεκτρονικών ειδών.
Αναζητούμε για το υποκατάστημά μας στο Περιστέρι, για πλήρη απασχόληση, ένα άτομο ως διαχειριστή ηλεκτρονικού καταστήματος (e-shop).

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Φωτογράφιση προϊόντων και επεξεργασία για ηλεκτρονική χρήση
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Διαχείριση περιεχομένου ηλεκτρονικού καταστήματος (ανέβασμα και ενημέρωση προϊόντων)
  • Διαχείριση παραγγελιών – πελατών του ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Γραπτή και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών στην Ελληνική και Αγγλική
  • Έκδοση voucher της μεταφορικής εταιρείας (courier)
  • Προώθηση παραγγελιών και voucher στην αποθήκη για προετοιμασία
  • Αναζήτηση δεδομένων μέσω διαδικτύου
  • Ηλεκτρονική καταγραφή δεδομένων
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο ηλεκτρονικό κατάστημα
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας (Αποθήκη, Λογιστήριο κ.λπ.)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία στη διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Σωστή χρήση Ελληνικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Καλή χρήση Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Ms Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) και internet
  • Πολύ καλή γνώση Photoshop
  • Καλή γνώση InDesign (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Καλή γνώση χρήσης φωτογραφικής μηχανής DSLR
  • Γνώση χρήσης της πλατφόρμας OpenCart (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Γνώση χρήσης προγράμματος εμπορικής διαχείρισης (ERP) (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων (για τους άνδρες υποψήφιους) (θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Άνεση στην επικοινωνία – ευχέρεια λόγου
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Διάθεση για εργασία – συνέπεια – υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Καθημερινή (Δευτέρα με Παρασκευή) πλήρης απασχόληση (8ωρη)
  • Προοπτική εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων της εταιρείας
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας

Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικό αυστηρά μόνο όσοι γνωρίζουν φωτογραφία και photo editing ή έχουν ανάλογη προϋπηρεσία σε eshop.
Οι υποψήφιοι/ες θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους, επισημαίνοντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρονται (στην προκειμένη περίπτωση “Υπάλληλος Διαχείρισης E-shop”).

Job Tags: , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση