Applications have closed

Ζητείται για εργασία βοηθός σερβιτόρου.

Καθήκοντα

  • Υποστήριξη του σερβιτόρου στο στήσιμο και καθάρισμα των τραπεζιών
  • Βοήθεια στο σερβίρισμα παραγγελιών κατόπιν καθοδήγησης του σερβιτόρου
  • Διασφάλιση καθαριότητας του πόστου
  • Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής

Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Εμπειρία στο Service (εστιατόριο ή bar), ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά)
  • Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας (Ρωσικά, Γερμανικά, Γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα/Πτυχίο/σπουδές στον Τουρισμό θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Τι να περιμένεις από εμάς

  • Ότι θα γίνεις μέλος ενός οργανισμού που νοιάζεται για τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες.
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης μέσα από μία πληθώρα εκπαιδευτικών, αναπτυξιακών και εργασιακών ευκαιριών.
  • Σίγουρα όχι «μία ακόμα δουλειά», αλλά μία εργασία με νόημα, μέσα από την οποία θα δημιουργήσεις δεσμούς για μία ζωή.
  • Εργασιακή ασφάλεια σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο και δυναμικό οργανισμό.
  • Ανταγωνιστικό μισθό, ασφάλιση και εργασιακές παροχές.

Job Tags: ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση