Applications have closed

Ζητούνται Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες για το Call Center της TELECOM που θα αναλάβουν την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών εκ μέρους της BEDNBLUE (πλατφόρμας ναύλωσης σκαφών) . Oι νέοι συνεργάτες θα αναλάβουν τα καθήκοντά τους στο Call Center της εταιρίας και θα εργάζονται, στοχεύοντας στην ενίσχυση της σχέσης εμπιστοσύνης ανάμεσα στην εταιρία και τους πελάτες της. Εάν θες να ασχοληθείς με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών, στείλε μας το βιογραφικό σου για να γνωριστούμε.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση εισερχόμενων & εξερχόμενων κλήσεων
  • Διαχείριση συστήματος εισαγωγής δεδομένων
  • Συμμετοχή στις back office εργασίες του τμήματος
  • Επίτευξη προσωπικών και ομαδικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
    Γνώση Αγγλικών σε προφορικό & γραπτό λόγο
  • Γνώση Αγγλικών σε επίπεδο Proficiency
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Ενεργητική ακρόαση & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Επιθυμητή γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών και σχετικής εργασιακής εμπειρίας
  • Γνώσεις social media marketing, θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.

Παροχές:

  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρης Απασχόληση ή εργασία μερικής απασχόλησης

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση