Applications have closed

Η qmetric – HR Solutions αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ηγέτιδας εταιρείας του ενεργειακού κλάδου, στην ευρύτερη περιοχή Καβάλας – Ξάνθης:

Τεχνίτη/Αρχιτεχνίτη Ηλεκτρολογικού

Αρμοδιότητες

  • Προληπτική και επισκευαστική συντήρηση του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού ισχυρών ρευμάτων ενεργειακών και κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Λειτουργία (επιτήρηση & χειρισμός) εξοπλισμού ενεργειακών εγκαταστάσεων
  • Εργασίες τροποποίησης ή επέκτασης ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Εκτέλεση υπηρεσίας επιφυλακής στο πλαίσιο υλοποίησης των διαδικασιών άμεσης επέμβασης
  • Επίβλεψη εργασιών τρίτων (για θέματα ασφαλείας) εντός των ενεργειακών εγκαταστάσεων
  • Περιπολία / επιθεώρηση ενεργειακών εγκαταστάσεων.

Το προφίλ σας

Προκειμένου να είστε σε θέση να ανταποκριθείτε στα καθήκοντα της θέσης, θα πρέπει να διαθέτετε τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού Τεχνολογικής Εκπαίδευσης ή ισότιμο
  • Επαγγελματική άδεια για εργασία σε Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις ισχυρών ρευμάτων
  • Εμπειρία τουλάχιστον τριών (3) ετών στη λειτουργία και συντήρηση ηλεκτρολογικών/ βιομηχανικών εγκαταστάσεων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Γνώση Microsoft Office και Outlook
  • Επιθυμητό δίπλωμα οδήγησης Β, Γ κατηγορίας ή/και άδεια χειριστή ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ευελιξία
  • Δυνατότητα μετακινήσεων στην ευρύτερη περιοχή Καβάλας – Ξάνθης
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Ο πελάτης μας προσφέρει

Εφόσον επιλεγείτε, σας προσφέρονται τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Πρόσθετη Ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση.

Ενδιαφέρεστε;
Αν πληροίτε τα ανωτέρω προσόντα και σας ενδιαφέρει η προοπτική να εργαστείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης τότε μπορείτε να υποβάλετε την αίτησή σας!

Η εταιρεία μας τηρεί αυστηρούς κανόνες εχεμύθειας και εμπιστευτικότητας και συμμορφώνεται πλήρως με τον ευρωπαϊκό κανονισμό για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Job Tags: ,

Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση