Applications have closed

Η ACTIONLINE, εκ μέρους πελατών της Δικηγορικών Εταιρειών και Χρηματοπιστωτικών Οργανισμών, αναζητά Συμβούλους Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Απαιτήσεων στις περιοχές Καλλιθέας, Μοσχάτου, Ν. Σμύρνης, Αγ. Ιωάννη Ρέντη και Νίκαιας.

Περιγραφή Θέσης

Ο Σύμβουλος θα είναι υπεύθυνος για την τηλεφωνική επικοινωνία ληξιπρόθεσμων οφειλών. Ειδικότερα θα ενημερώνει και θα διαπραγματεύεται με τον εκάστοτε πελάτη την ιδανική λύση ρυθμίζοντας τις οικονομικές τους εκκρεμότητες.

Προσόντα

Άριστος χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου.
Εξοικείωση με χρήση Η/Υ και προγραμμάτων του Office (word & excel)
Καλός χειρισμός αγγλικής γλώσσας.
Χαρακτηριστικά Υποψηφίων

Διαπραγματευτική & επικοινωνιακή ικανότητα
Πειθώ
Προσήλωση στόχο
Ομαδικότητα
Δυναμισμό
Μισθός μεικτός 750€ – 850€
Πενθήμερη απασχόληση (Δευτέρα – Παρασκευή)
Bonus παραγωγικότητας
Επιπρόσθετη Ιδιωτική ασφάλεια
Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
Άρτιο πρόγραμμα εκπαίδευσης
Οι Παροχές

Η ACTIONLINE

Είναι μία αμιγώς ελληνική εταιρία που πρωταγωνιστεί στις εξελίξεις της αγοράς παρέχοντας τις πιο σύγχρονες και κατάλληλες λύσεις στον τομέα του ανθρώπινου δυναμικού. Προσφέρει Ολοκληρωμένες Υπηρεσίες Outsourcing, καθώς ειδικεύεται στις υπηρεσίες εξεύρεσης, αξιολόγησης και επιλογής προσωπικού, καλύπτοντας ανάγκες για μόνιμο ή έκτακτο προσωπικό στις μεγαλύτερες ελληνικές εταιρίες.

Οι ΘΕΜΕΛΙΩΔΕΙΣ ΑΞΙΕΣ που διέπουν την ACTIONLINE σε όλες τις δραστηριότητες είναι η υπευθυνότητα, η καινοτομία, η ανάδειξη των εργαζομένων της, η ηθική ακεραιότητα και η φιλοσοφία αμοιβαίας ωφέλειας και εμπιστοσύνης.

Η ACTIONLINE καθημερινά δίνει ευκαιρίες καριέρας στους νέους υποψηφίους εργαζομένους αξιοποιώντας πλήρως τα προσόντα, την εμπειρία και την προσωπικότητά τους.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε και το site της Actionline.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση