Applications have closed

Η εταιρία PROothisi αναπτύσσει σε ΚΑΘΕ Δήμο της χώρας ένα Ψηφιακό Εμπορικό Κέντρο (Digital Open Mall).

Στο Digital Open Mall κάθε δήμου υπάρχει και ένα Ψηφιακό κατάστημα για ΚΑΘΕ επιχείρηση – επαγγελματία που έχει την φυσική έδρα του εντός του δήμου.

Στόχος του συνεργάτη – πωλητή B2B είναι:

  1. Η παρουσίαση σε κάθε επιχειρηματία του δικού του Ψηφιακού προκατασκευασμένου καταστήματος.
  2. Η ενεργοποίηση της Δωρεάν δοκιμαστικής περιόδου λειτουργίας του.
  3. Η ολοκλήρωση της σύνδεση της κάθε επιχείρησης με το Ψηφιακό καταστήματος της, με ετήσια συνδρομή.

Οι αρμοδιότητες του συνεργάτη – πωλητή B2B είναι οι παρακάτω:

  1. Ανάπτυξη πωλήσεων και εταιρικού πελατολογίου εντός του νομού του.
  2. Επισκέψεις στον χώρο δυνητικών και υφιστάμενων πελατών με τον παραπάνω στόχο καθώς και για η προώθηση του συνόλου των υπηρεσιών της εταιρίας.
  3. Επισκέψεις στον χώρο δυνητικών και υφιστάμενων πελατών με τον παραπάνω στόχο καθώς και για η προώθηση του συνόλου των υπηρεσιών της εταιρίας.

Τα απαραίτητα προσόντα του συνεργάτη – πωλητή B2B είναι τα παρακάτω:

  • Δραστήριος και οργανωτικός χαρακτήρας με θετική προσωπικότητα και ευελιξία.
  • Άριστη επικοινωνιακή και διαπραγματευτική δεξιότητα.
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα στην εξωτερική εργασία.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και πάθος για την επίτευξη των στόχων
  • Εμπειρία σε πωλήσεις D2D, B2C ή προώθησης υπηρεσιών / προϊόντων θα εκτιμηθούν .

Η εταιρία προσφέρει στον συνεργάτη – πωλητή B2B τα παρακάτω:

  • Μηνιαίο σταθερό μισθό.
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων.
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας.
  • Συνεχή εταιρική εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Επαγγελματική εξέλιξη με ανάπτυξη αποκλειστικής αντιπροσωπείας.

*Απαραίτητη αποστολή του facebook profile link του ενδιαφερόμενου.

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση