This position has been filled

Η εταιρεία Exagon Blue Α.Ε. στον Ταύρο, που δραστηριοποιείται στον χώρο των συστημάτων ασφαλείας, αναζητά Οδηγό – Βοηθό Αποθήκης για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Υπεύθυνος για τα δρομολόγια της εταιρείας (παραδόσεις, παραλαβές) και τις εξωτερικές εργασίες (ΕΛΤΑ, τράπεζες, εισπράξεις κλπ)
  • Βοηθά τον υπεύθυνο της αποθήκης στις παραλαβές, την καταχώρηση σειριακών και την ταξιθέτηση των προϊόντων
  • Βοηθά στην προετοιμασία των παραγγελιών και των επιστροφών

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου κατ’ ελάχιστο
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης δικύκλου και αυτοκινήτου
  • 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και ERP
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εχέμυθος, συνεπής και οργανωτικός χαρακτήρας

Οι ενδιαφερόμενοι που ανταποκρίνονται στην αγγελία, συναινούν στη διατήρηση του βιογραφικού τους στη βάση δεδομένων μας για λόγους στελέχωσης θέσεων εργασίας.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν τις απαιτήσεις της θέσης.

Job Tags: , , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση