Applications have closed

Εμπορική – εισαγωγική εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει άμεσα ένα άτομο στο τμήμα πωλήσεων της επιχείρησης με την ιδιότητα Μηχανολόγου Μηχανικού.

Αρμοδιότητες Θέσης:

–          Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου

–          Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη στόχων

–          Προετοιμασία έργων και Project

–          Εκπόνηση & παρακολούθηση προσφορών σε διαγωνισμούς προμηθειών Δημοσίου

–          Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικού και εσωτερικού για παραγγελίες

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου

–          Απαραίτητο Πτυχίο Πολυτεχνικής Σχολής – Σχολή Μηχανολόγων Μηχανικών ή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών

–          Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, γραπτά & προφορικά

–          Επιθυμητή γνώση 2ης ξένης γλώσσας

–          Ανεπτυγμένες πωλησιακές δεξιότητες

–          Ευελιξία και υψηλός βαθμός προσαρμοστικότητας

–          Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και διαχείρισης κρίσεων

–          Αυστηρός προσανατολισμός στον στόχο και στην επίτευξη του αποτελέσματος

–          Διαπροσωπικά προσόντα, διπλωματία και ικανότητα πειθούς κατά τη διαπραγμάτευση

–          Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

–          Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία (ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ: ΜΗΜ.20)

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση