Applications have closed

Η qmetric – HR Solutions αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ηγέτιδας εταιρείας του ενεργειακού κλάδου, στην ευρύτερη περιοχή των Αθηνών:

Μηχανικό Διεργασιών

Αρμοδιότητες

  • Διεκπεραίωση, παρακολούθηση και ανάπτυξη του συστήματος συμβατότητας πλοίων
  • Επίβλεψη των διεργασιών εκφόρτωσης πλοίων
  • Εφαρμογή περιβαλλοντικών όρων και διαδικασιών ISO
  • Συμμετοχή στις μελέτες σχεδιασμού νέων έργων
  • Συμμετοχή στην ανάπτυξη συστημάτων αποδοτικότητας των διεργασιών και του ενεργειακού εξοπλισμού
  • Συμμετοχή σε ομάδα επιφυλακής – επέμβασης σε περίπτωση μη ομαλής λειτουργίας και εκτάκτου ανάγκης.
  • Ανάλυση δειγμάτων και τον υπολογισμό των ποιοτικών χαρακτηριστικών καυσίμου με την τεχνική της χρωματογραφίας.

Το προφίλ σας

Προκειμένου να είστε σε θέση να ανταποκριθείτε στα καθήκοντα της θέσης, θα πρέπει να διαθέτετε τα ακόλουθα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Ηλεκτρολόγου/Μηχανολόγου ή Χημικού Μηχανικού
  • Εμπειρία σε εγκαταστάσεις ενέργειας ή υδρογονανθράκων
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείριση κρίσεων
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Ο πελάτης μας προσφέρει

Εφόσον επιλεγείτε, σας προσφέρονται τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Πρόσθετη Ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση.

Ενδιαφέρεστε;

Αν πληροίτε τα ανωτέρω προσόντα και σας ενδιαφέρει η προοπτική να εργαστείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης τότε μπορείτε να υποβάλετε την αίτησή σας!

Η εταιρεία μας τηρεί αυστηρούς κανόνες εχεμύθειας και εμπιστευτικότητας και συμμορφώνεται πλήρως με τον ευρωπαϊκό κανονισμό για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση