Applications have closed

Η ΑΛΤΑΞΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΙ ΑΕ επιθυμεί να προσλάβει :

Λογιστή φοροτεχνικό

με τις εξής αρμοδιότητες:

  • Τήρηση διπλογραφικών βιβλίων και απλογραφικών βιβλίων
  • Επίλυση φορολογικών θεμάτων και σύνταξη όλων των φορολογικών δηλώσεων των πελατών (ΦΠΑ, εισόδημα, παρακρατούμενοι κλπ)
  • Σύνταξη των οικονομικών καταστάσεων των εταιρειών
  • Επίλυση φορολογικών θεμάτων φυσικών προσώπων  και σύνταξη φορολογικών δηλώσεων
  • Σύνταξη μισθοδοσίας

Και τα εξής προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Ανώτατης ή Ανωτέρας Οικονομικής Σχολής.
  • Κάτοχος αδείας Α΄ Τάξεως Λογιστή.
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε ετών σε λογιστήριο και ιδανικά σε λογιστικό γραφείο.
  • Άριστη γνώση ΕΛΠ, ΚΦΔ, ΦΠΑ, μισθοδοσίας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα τηρήσεως προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών.
  • Ικανότητα απόδοσης κάτω από συνθήκες πίεσης και εντάσεως εργασίας.

Η εταιρεία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα για όλες τις αιτήσεις.

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση