Applications have closed

Αναζητούμε Καθηγητές Ισπανικών για να ενταχθούν στην ομάδα μας και να συμβάλλουν στην ανάπτυξη μας. Αν αγαπάτε τα Ισπανικά και έχετε την ικανότητα να διδάξετε τη γλώσσα με υπομονή και ενθουσιασμό, θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε.

Ο Όμιλος

Ονειρεύεστε να γίνετε μέλος μιας ομάδας νικητών στον κλάδο της εκπαίδευσης; Η So Easy Education® είναι ο τέλειος οργανισμός για να πετύχετε τους επαγγελματικούς σας στόχους.. Είμαστε περήφανοι για τις βραβεύσεις μας, όπως το Franchise “Best Workplace Award” και το Education Leader Award, “Innovation in Teaching”.

Αρμοδιότητες

• Ακολουθείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της Ακαδημαϊκής μας Ομάδας (σχέδια μαθημάτων, εργασίες, εκθέσεις, εικονικές εξετάσεις)

• Δημιουργείτε σχέσεις εμπιστοσύνης με τους μαθητές, τους γονείς και το λοιπό προσωπικό

Απαραίτητα Προσόντα

• Αναγνωρισμένος τίτλος σπουδών και άδεια διδασκαλίας / BSc/BA στην γλώσσα που ειδικεύεστε. Ο Μεταπτυχιακός τίτλος θεωρείται επιπλέον προσόν

• Προϋπηρεσία διδασκαλίας επιθυμητή, άνεση στην διδασκαλία διαφορετικών επιπέδων και ηλικιών

• Άριστη γνώση της γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο, ιδανικά με πολύ καλή προφορά

• Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες

• Εξοικείωση με εκπαιδευτικά λογισμικά, διαδικτυακές πλατφόρμες διδασκαλίας και διαδραστικό πίνακα

Προσφέρουμε

• Ένα ευχάριστο, υποστηρικτικό περιβάλλον, στο οποίο κυριαρχεί ομαδικό πνεύμα

• Διαρκή επιμόρφωση μέσω ετήσιων εκπαιδεύσεων

• Ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη μέσω του μοναδικού μας Προγράμματος Όραμα Καριέρας

• Οικονομική ασφάλεια και ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση