Applications have closed

Η εταιρεία ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε. δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού τα τελευταία 30 χρόνια. Ο όμιλος περιλαμβάνει ένα τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο το Hotel Irini στην περιοχή του Αφιάρτη της Καρπάθου.

Το Hotel Irini resort απασχολεί 15 εργαζόμενους κατά την διάρκεια της καλοκαιρινής σεζόν.

Αν έχετε πάθος για τη δουλειά σας και ενδιαφέρεστε για τον κλάδο των ξενοδοχείων, θα θέλαμε να μας στείλετε το βιογραφικό σας για να συζητήσουμε για μια πιθανή συνεργασία

Αυτή την περίοδο αναζητούμε συνεργάτες για να τις θέσεις Housekeeper, Customer service/Waiter, Chef

Ενδιαφερόμαστε για ανθρώπους με:

  • Όρεξη για δουλειά
  • Προσοχή στις λεπτομέρειες
  • Θετική σκέψη, συναδελφικότητα, ηθική
  • Συνεργασία και ομαδική εργασία
  • Εργασία υπό συνθήκες πίεσης
  • Παρατηρητικότητα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Διαχείριση χρόνου

Πιστεύουμε ακράδαντα ότι οι εργαζόμενοί μας είναι η εικόνα της επιχείρησης μας και βασιζόμαστε σε αυτούς για την ανάπτυξη και επιτυχία μας

Σύνοψη Θέσης

Ο ρόλος συμβάλει στην ευχάριστη παραμονή των πελατών σε έναν τακτοποιημένο και καθαρό χώρο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη  γνώση της  ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους  σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4*
  • Ευελιξία στο ωράριο, ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες, επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση καθώς και πνεύμα ομαδικότητας.

Καθήκοντα:

  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Καθαριότητα και συντήρηση των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Τοποθέτηση σε εμφανές σημείο στο χώρο του δωματίου αντικείμενα που τυχόν έχουν παραπέσει
  • Αναφορά τυχόν βλαβών ή/και φθορών
  • Επιμέλεια και προσοχή κατά την τακτοποίηση αντικειμένων των πελατών, σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί
  • Σε περίπτωση εκτάκτου περιστατικού η καμαριέρα ειδοποιεί άμεσα τη διοίκηση του καταλύματος

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως την προϋπηρεσία
  • Δυνατότητα παραχώρησης στέγασης εάν έρχεστε από άλλη πόλη
  • Δυνατότητα προσφοράς Διατροφής
  • Bonus παραγωγικότητας

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση