Applications have closed

Η Evresis Stock Solutions είναι μια εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό και λιανικό εμπόριο προϊόντων προσωπικής περιποίησης, ειδών σπιτιού, χαρτικών και ηλεκτρονικών ειδών.
Αναζητούμε άτομο για θέση γραμματειακής υποστήριξης, για το υποκατάστημά μας στο Περιστέρι, με εμπειρία στη διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, την απάντηση τηλεφώνων, την εξυπηρέτηση πελατών, την ηλεκτρονική καταγραφή και επεξεργασία δεδομένων και την έρευνα μέσω διαδικτύου.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Επικοινωνία γραπτή και προφορική με συνεργάτες στα Ελληνικά και στα Αγγλικά
  • Επεξεργασία και Αρχειοθέτηση δεδομένων
  • Αναζήτηση δεδομένων μέσω διαδικτύου
  • Ηλεκτρονική καταγραφή δεδομένων
  • Έκδοση παραστατικών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Φωτογραφία προϊόντων και επεξεργασία για ηλεκτρονική χρήση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακή (επιθυμητή)
  • Σωστή χρήση Ελληνικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Καλή χρήση Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Καλή Χρήση Η/Υ
  • Καλή γνώση χρήσης Ms Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) και internet
  • Γνώση Photoshop (θα εκτιμηθεί)
  • Εμπειρία στη διαχείριση ηλεκτρονικού καταστήματος (θα εκτιμηθεί)
  • Άνεση στην επικοινωνία – ευχέρεια λόγου
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Διάθεση για εργασία – συνέπεια – υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Προοπτική εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ασφάλιση
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα της εταιρείας μας

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση