Applications have closed

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παραγωγής τροφίμων στην Ελλάδα, με έδρα τη Νεοχωρούδα Θεσσαλονίκης, αναζητά υποψηφίους για την άμεση στελέχωση της ομάδας παραγωγής της στους εξής τομείς:

1. ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Στήσιμο μηχανών παραγωγής σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές του κάθε προϊόντος
  • Προετοιμασία προϊόντων προς χρήση
  • Διαχείριση εντύπων παρακολούθησης της γραμμής παραγωγής
  • Συνεργασία με τον υπεύθυνο βάρδιας για τεχνικές βλάβες και τυχόν αποκλίσεις προϊόντων
  • Έλεγχος Α υλών και τεχνικών βλαβών
  • Φροντίδα και καθαριότητα της γραμμής και εξοπλισμού

2. ΑΡΤΕΡΓΑΤΕΣ – ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

  • Παρασκευή γεμίσεων
  • Ανάπτυξη δημιουργικών συνταγών έτσι ώστε να συμβάλει στην ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Προτάσεις και έρευνα συνταγών
  • Προτάσεις για βελτίωση διαδικασιών και γεύσεων

Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η σχολής Μαγειρικής –Αρτοποιίας

3. ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΕΜΙΣΕΩΝ ΖΥΜΗΣ – ΒΟΗΘΟΣ ΜΑΓΕΙΡΑ / ΕΡΓΑΤΗΣ – ΤΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ

  • Διαχείριση πρώτων υλών
  • Διαχείριση και εκτέλεση συνταγών
  • Διαχείριση φυρών

Προσόντα:

  • θα εκτιμηθεί το πτυχίο Σχολής Μαγειρικής

Για τις παραπάνω θέσεις τα προφίλ των υποψηφίων είναι:

  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση βιομηχανίας τροφίμων
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Αυστηρή τήρηση κανόνων ορθής υγιεινής και πρακτικής
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις

Για τις παραπάνω θέσεις η εταιρία προσφέρει:

  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Επιβράβευση αποδοτικότητας
  • Ατομική Ασφάλιση

Job Tags: , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση