Applications have closed

Η WATT + VOLT Α.Ε. είναι μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα και συγκαταλέγεται ανάμεσα στις 1000 ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες της Ευρώπης σύμφωνα με το FT1000 Report των Financial Times.

Σ’ έναν κόσμο που μεταβάλλεται διαρκώς, το όραμα της WATT + VOLT είναι να βρίσκεται πάντα σε θέση να προσφέρει σε κάθε Έλληνα καταναλωτή, καινοτομικές υπηρεσίες, προσαρμοσμένες στις δικές του ανάγκες, με σεβασμό στο περιβάλλον και εφόδια την υψηλή τεχνολογική υποδομή και την τεχνογνωσία και εξειδίκευση του ανθρώπινου δυναμικού της.

Στο πλαίσιο δυναμικής ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η WATT + VOLT αναζητά:

Σύμβουλο Ενεργειακών Λύσεων για την στελέχωση του εσωτερικού τμήματος τηλεφωνικών πωλήσεων της εταιρίας.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση εξερχόμενων και εισερχόμενων κλήσεων με σκοπό την προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση των πελατών σε ολοκληρωμένες λύσεις προσαρμοσμένες στις ανάγκες τους

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία στις τηλεφωνικές πωλήσεις επιθυμητή
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
  • Σταθερό ωράριο εργασίας (χωρίς βάρδιες και χωρίς εργασία ΣΚ ή αργίες)
  • Δυνατότητα τηλεργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη σε θέματα ανάπτυξης πωλήσεων και διαχείρισης ενέργειας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που βασίζεται στην αξιοκρατία και τη σταθερότητα

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση