Applications have closed

Η Digicall AE, ένα από τα ταχέως αναπτυσσόμενα CONTACT CENTER με έδρα στους Αμπελόκηπους Αττικής, για λογαριασμό του ομίλου VODAFONE επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών 8ωρης απασχόλησης
(Εισερχόμενες κλήσεις)

Κωδικός Αγγελίας: CCjbtV2

O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό του Ομίλου Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες Θέσης:
• Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών ή εταιρικών πελατών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας
• Επίλυση προβλημάτων και ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
• Επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο
• Διατήρηση υψηλού επιπέδου επαγγελματισμού και ευγένειας με τους πελάτες σε κάθε περίπτωση
• Αποτελεσματική και έγκαιρη ενημέρωση της βάσης δεδομένων (CRM) έπειτα από κάθε κλήση
• Συνεργασία με την διοικητική ομάδα με σκοπό την ενημέρωση πάνω σε νέα προϊόντα και την αλλαγή εταιρικών πολιτικών

Απαραίτητα προσόντα:
• Απόφοιτος Ι.Ε.Κ. ή απόφοιτος λυκείου
• Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
• Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Ικανότητα ομαδικής εργασίας
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών Δευτέρα – Κυριακή 7:30 – 23:30

Επιθυμητά προσόντα:
• Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση
• Εμπειρία σε πάροχο τηλεφωνίας
• Γνώση Oracle Siebel

Η εταιρία προσφέρει:
• Συμμετοχή σε πρόγραμμα προμηθειών
• Συνεχή εκπαίδευση
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Προωθήστε το βιογραφικό σας αναγράφοντας τον κωδικό της αγγελίας (CCjbtV2)

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση