26 Μαρ

Ηλεκτρολόγος Συντηρητής Κτιριακών Εγκαταστάσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ αναζητά:

Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Κτιριακών Εγκαταστάσεων, Απόφοιτο ΤΕΙ, ΙΕΚ, Τεχνικού Λυκείου ή Επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα Ηλεκτρολόγου για Πλήρη απασχόληση με δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες εντός Αττικής.

Απαιτούνται 10+ έτη εμπειρία σε Προληπτική συντήρηση, Διορθωτική επέμβαση & Η/Μ Εγκαταστάσεις σε υποδομές και εξοπλισμούς όπως ΕΗΖ, UPS, Υ/Σ Μ.Τ., Ασθενή Ρεύματα, Φωτισμός, BMS κτλ.

Απαραίτητες καλές γνώσεις Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών, Συνέπεια & Επικοινωνιακές δεξιότητες.

Κωδικός αγγελίας: EL.TECH.20.10.JT

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

ERGATIKAT S.A.

Σχετικες Αγγελιες

11 Μαρ
Αθήνα [GAME OVER Escape Rooms]

Ηλεκτρονικός ή Ηλεκτρολόγος, απόφοιτος ΤΕΙ, με γνώση ηλεκτρονικών και ψηφιακών κυκλωμάτων, με εμπειρία στην συναρμολόγηση πλακετών αυτοματισμού. Καλή χρήση-γνώση εργαλείων χειρός. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Δίπλωμα Οδήγησης. Αρμοδιότητες: συναρμολόγηση – κόλληση – σύνδεση πλακετών, εγκατάσταση αισθητήρων και ηλεκτρονικών μερών σε κατασκευές.

26 Μαρ
Αθήνα [Synelixis Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια]

Ζητείται καθηγητής Στατιστικής για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος και προϋπηρεσία. Πρόσθετο προσόν Διδακτορικός τίτλος σπουδών.

26 Μαρ

Ζητείται καθηγητής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος και προϋπηρεσία. Πρόσθετο προσόν Διδακτορικός τίτλος σπουδών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

26 Μαρ
Αθήνα [I Love Massage Wellness & Therapies]

Η Γνωστή Εταιρεία I Love Massage Wellness & Therapies, αναζητά Θεραπεύτριες Μασάζ για άμεση πρόσληψη για παροχές υπηρεσιών κατ'οίκον. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση θεραπευτικού Μασάζ/Αθλητικού/Deep Tissue /Χαλαρωτικού/Ρεφλεξολογίας/Prenatal/ Shiatsu /Rejuvance/Reiki/Thai/Ενεργειακό Μασάζ /Spa Massage. Γνώση αγγλικών Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευγένεια και επαγγελματισμός Άριστες ικανότητες επικοινωνίας Παροχές: Εκπαίδευση Ευκαιρίες...

... επαγγελματικής εξέλιξης

*Βιογραφικά με πρόσφατη φωτογραφία
Ηλικίες Θεραπευτριών 23 - 35 ετών

Tags:

24 Μαρ
Αθήνα [δρω - ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΠ.ΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ]

Εταιρία προγραμμάτων δημιουργικής απασχόλησης, ζητεί νοσηλευτές/τριες για καλοκαιρινή απασχόληση εντός Αττικής έως και Ιούλιο 2020. Βιογραφικά στο παρακάτω email.