18 Φεβ

Πωλήτρια-Προωθήτρια

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη Πωλήτρια/Προωθητρια (ηλικία 25-35), από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στη Καλλιθέα.
Πλήρης και part-time απασχόληση.
Βιογραφικό στο παρακάτω email, Κωδικός: pol.
Τηλ. επικοινωνίας: 210 6142140-1.

Telephone
Agora Promotions

Σχετικες Αγγελιες

04 Μαρ
Αθήνα [Vergina gallery]

Έμπειρη πωλήτρια Απαραίτητα Προσόντα: Γλώσσες άριστα Αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε πωλήσεις, συστάσεις απαραίτητες, διαμονή κοντά στην Πλάκα, 28 ετών και άνω. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία, συνεχές ωράριο, μισθός+ποσοστά.

28 Φεβ
Αθήνα [AGORA ΕΠΕ]

Ζητείται Προωθήτρια (ηλικία 18-40), για εργασία σε καταστήματα καλλυντικών, εμπορικά καταστήματα, super market. Βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία στο παρακάτω email, Κωδικός αγγελίας: pro. Τηλ. επικοινωνίας: 210 6142140-1. Είδος εργασίας: μερική απασχόληση

28 Φεβ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ κοπέλες για να εργαστούν ως πωλήτριες σε καταστήματα καλλυντικών στην Κηφισιά. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1. Βιογραφικό στο παρακάτω email, Κωδικός θέσης: pol.

28 Φεβ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη πωλήτρια (ηλικία μέχρι 35) για τμήμα εσωρούχων από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στο Μαρούσι. Πλήρης απασχόληση. Τηλ.: 210 6142140-1. Βιογραφικό στο παρακάτω email, Κωδικός: pol es.

26 Μαρ
Αθήνα [Synelixis Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια]

Ζητείται καθηγητής Στατιστικής για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος και προϋπηρεσία. Πρόσθετο προσόν Διδακτορικός τίτλος σπουδών.