18 Φεβ

Σερβιτόρος-α Παραλίας

Πρέβεζα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α παραλίας για εστιατόριο-γυράδικο.

Περιοχή: Πρέβεζα.

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Γνώση Αγγλικών

Παροχές:
Μισθός
Ασφάλιση.
Διαμονή / Διατροφή
Πλήρης Απασχόληση.
Σεζόν από 15 Μαΐου ´20 έως τέλη Σεπτεμβρίου ´20.

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

12 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητούνται μάγειρας και σερβιτόρος για ταβέρνα στην Ουρανούπολη Χαλκιδικής. Προσφέρετε διαμονή, διατροφή. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ, 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

11 Μαρ
Τρίκαλα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο - ρα για Ουζερί Περιοχή: Τρίκαλα Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Μερική Απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

10 Μαρ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Μερική Απασχόληση

06 Μαρ
Σέριφος [Εστιατόριο]

Ζητείται για εργασία σεζόν(Απρίλιος- Οκτώβριος) 2020 σε εστιατόριο στην Σέριφο: Σερβιτόρος-α -Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση -Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας -Ευγενική και πρόσχαρη προσωπικότητα Βοηθός Μάγειρα -Επαγγελματική εμπειρία -Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ: • Ικανοποιητικός μισθός • Πλήρης απασχόληση & Ασφάλιση • Διατροφή • Διαμονή Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

04 Μαρ
Σύμη [los-art]

Ζητείται προσωπικό - σερβιτόρος, βοηθός κουζίνας,λαντζιέρηδες για την καλοκαιρινή σεζόν σε νησί. Προσφέρεται: καλές αποδοχές και διαμονή, αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.