13 Φεβ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο εσωτερικών και εξωτερικών εργασιών, με μηχανάκι και κάρτα ανεργίας, νέο έως 25 ετών, ευγενικό.
Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών.
Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

Telephone
Holidayland SA

Σχετικες Αγγελιες

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Η εταιρία προσφέρει: 5 ΝΘΗΜΕΡΟ - ΑΣΦΑΛΙΣΗ

10 Φεβ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο, νέο έως 25 ετών με κάρτα ανεργίας, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

04 Φεβ

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο γενικών καθηκόντων με κάρτα ανεργίας, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση σε αποθήκη και γραφείο. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

26 Ιαν
Πειραιάς [Global marine & industrial repairs]

Η εταιρεία Global marine & industrial repairs επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου. Περιγραφή θέσης: • Γραμματειακή υποστήριξη και δακτυλογράφηση • Σύνταξη ζητήσεων, προσφορών, τιμολογίων • Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (Προφορικώς και γραπτώς) • Καλή γνώση λειτουργικού MS Windows και προγραμμάτων MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point) Επιθυμητά προσόντα: • Εργασιακή εμπειρία, σε παρόμοια ή και άλλη...

... θέση
• Βασικές γνώσεις λογιστικών
• Γνώση εμπορικής αλληλογραφίας

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας περιλαμβάνοντας φωτογραφία και στοιχεία επικοινωνίας στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@global-repairs.com

Tags:

26 Ιαν
Πειραιάς [Καστρίνου Αναστασία]

Υπάλληλος (γυναίκα), για Μίνι Μάρκετ στο Κερατσίνι Αρμοδιότητες: Γέμισμα ραφιών, καθαριότητα κτλ. Απαραίτητα Προσόντα: από 20 έως 25 ετών