12 Φεβ

Προσωπικό για σουπερμάρκετ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται δύο άτομα για σουπερμάρκετ στον Ν. Μαρμαράς (Χαλκιδικής)
1. Άνδρας για αποθηκάριος
2. Γυναίκα για τα ράφια και για το ταμείο (να ξέρει λίγο αγγλικά).
Προσφέρεται διαμονή.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-20.00.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Προγραμματιστές με πολύ καλή γνώση mobile προγραμματισμού ζητούνται για κατασκευή εφαρμογών για τα Android και Iphone για - Kατασκευή εφαρμογών προβολής ιστοσελίδων και δεδομένων - Κατασκευή ανεξάρτητων εφαρμογών και λειτουργιών Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

11 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Safeguard Security]

Η Safeguard Security αναζητεί για άμεση πρόσληψη, άντρες φύλακες για κάλυψη μόνιμων θέσεων στην δυτική Θεσσαλονίκη στην περιοχή των Διαβατών. Απαραίτητα Προσόντα: • Άδεια εργασίας σε ισχύει • Ένας χρόνος προϋπηρεσίας • Δίπλωμα οδήγησης • Όχημα μεταφοράς • Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: • Χρήση υπολογιστή • Καλή φυσική κατάσταση Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Σίνδος / Καβαλάρι). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ. Μεταφορικό μέσο επιθυμητό, κυρίως νυκτερινή απασχόληση. Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται, βιογραφικά στο παρακάτω email.

29 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HeeGan and sons]

Ως οικογένεια που είναι πάντα απασχολημένη, προσλαμβάνουμε οικιακά επιτελεία όπως νταντά, μάγειρες, οδηγούς, νοικοκυριά, κηπουρούς, ιδιωτικούς δασκάλους και ασφάλεια. Αν ενδιαφέρεστε για οποιαδήποτε από αυτές τις δημοσιεύσεις, παρακαλώ απευθυνθείτε τώρα για περισσότερες πληροφορίες.

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Γιωργος Νελλας]

Ζητείται πληροφορικάριος με γνώσεις php και css ωστε να τροποποιήσει μια μεσιτική ιστοσελίδα σε wordpress. Τιμη συζητήσιμη. Για πληροφορίες: κ.Γιώργος