12 Φεβ

Οικιακή βοηθος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητάμε κυρία για φροντίδα μίας ηλικιωμένης γυναίκας, σε καλή κατάσταση, μόνη, στο χωριό Στρατονίκη (Αρνεας). Ωραίο περιβάλλον.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

07 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24 - ωρη φροντίδα ηλικιωμένης γυναίκας, μόνη της, στην ΔΡΑΜΑ, σε καλή κατάσταση. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΕΛΙΝΑ]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΛΟΥΣΙΜΟ, ΠΕΡΑΣΜΑ ΒΑΦΗΣ, ΚΑΛΟ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ (ΧΤΕΝΙΣΜΑ), ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ, ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ, ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ - ΜΑΘΗΣΗ

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας-Τηγάνι για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο. Προετοιμασία υλικών για τηγάνι. Παροχές: Μισθός 1500 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

17 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Βοηθ. Πιτσαδόρου για Καφέ-Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε παραγωγή πίτσας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 4ήμερη εργασία Ωράριο Απογευματινό

11 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Λάντζα για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία υλικών Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε προετοιμασία υλικών Παροχές: Μισθός 1200 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης