12 Φεβ

Υπάλληλος γραφείου - γραμματειακή υποστήριξη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος γραφείου ζητείται - γραμματειακή υποστήριξη - εξυπηρέτηση πελατών, .
Έως 35 ετών, Καλό χειρισμό Η/Υ.
Κατά προτίμηση έγγαμη, μη καπνίστρια.
Απογευματινή εργασία.
Να υπάρχει κάρτα ανεργίας τριών μηνών η να μπορεί να βγει.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες μπορείτε να προσκομίσετε το βιογραφικό σας στα γραφεία, Τσιμισκή 11, όροφος 4ος Ερμής Club.
Ώρες συνέντευξης: Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ - 19μ.μ.

ermis

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαρ
Θεσσαλονίκη [miramareanemi]

Ζητείται κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη, κάτοικος ανατολικής Θεσσαλονίκης και κατά προτίμηση Καλαμαριάς, απόφοιτος λυκείου, με καλές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή, για εργασία σε γραφείο στον πεζόδρομο της Καλαμαριάς, για πλήρη απασχόληση. Σπαστό ωράριο από 10π.μ-2μ.μ και 6μ.μ-10μ.μ.

25 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Κ.Παναγιώτης]

11 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  Γραμματειακή Υποστήριξη για Μεσιτικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη χρήση Η/Υ Γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Σπαστό ωράριο Μέρες Εργασίας: Δε - Πα Εκπαίδευση

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Κωνσταντίνος]

Ζητείται κοπέλα με γνώσεις γραφιστικής και Η/Υ. Περιοχή Θεσσαλονίκη, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία στο τηλέφωνο που δίνεται και στο παρακάτω email.

08 Μαρ

Ζητείται κοπέλα για εργασία σε εκτυπωτικό κέντρο. Περιοχή Θεσσαλονίκη, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία στο τηλέφωνο που δίνεται και στο παρακάτω email.