17 Φεβ

Σερβιτόροι-ες

Χανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για ξενοδοχείο

Περιοχή: Χανιά, Κρήτη

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε σέρβις εστιατορίου
Γνώση Αγγλικών

Παροχές:
Μισθός 750 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Πανελλήνια [Hrstrategy Human Resources]

Πελάτες μας, όμιλοι τουριστικών καταλυμάτων και επιχειρήσεων, επιθυμούν να προσλάβουν για τη σεζόν 2020 (Απρίλιος-Οκτώβριος) 850 ξενοδοχοϋπαλλήλους. Οι περιοχές απασχόλησης είναι: Αθήνα – Αλόννησος – Άνδρος – Εύβοια – Θάσος – Θεσσαλονίκη – Κέρκυρα – Κρήτη – Κως – Μάνη – Μονεμβασιά – Μύκονος – Μυτιλήνη – Παξοί – Πάρος – Πάτμος – Πόρος – Πρέβεζα – Ρόδος – Σαντορίνη – Σκιάθος – Σπέτσες – Τήνος – Τρίπολη – Χαλκιδική Ζητούνται στελέχη και υπάλληλοι για την...

... παρακάτω ειδικότητα (έμπειροι επαγγελματίες με προϋπηρεσία ή και πρακτικώς ασκούμενοι):

Σερβιτόρες / Σερβιτόροι

Προσφέρονται:
Ανταγωνιστικοί μισθοί και επιδόματα
Εργασία σε ένα διακεκριμένο περιβάλλον με σεβασμό στον άνθρωπο
Διατροφή
Κατοικία

Παρακαλούμε, στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα, αναφέροντας τη θέση εργασίας.

Hrstrategy Human Resources Management Consultants: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Tags:

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόροι-ες για Ταχυφαγείο Περιοχή: Σάρτη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Τέλη Μαΐου 20 έως Τέλη Σεπτεμβρίου ΄20

13 Φεβ
Χανιά [Διατροφική ΑΕ]

Από εργοστάσιο κρεάτων αναζητώ κρεοπώλες, εργάτες και υπεύθυνο αποθήκης. Πλήρες αποδοχές και ασφάλιση.

10 Φεβ
Χανιά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η για Εστιατόριο Ξενοδοχείου. Περιοχή: Χανιά, Κρήτη Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Παροχές: Μισθός 850 ευρώ. Ασφάλιση Διαμονή Σεζόν από Απρίλιο '20 έως Οκτώβρη '20

10 Φεβ
Αθήνα [Εστιατόριο, Νότια Προάστια]

ΣΕΡΒΙΤΌΡΟΙ ΒΟΗΘΟΊ ΚΑΙ ΜΠΟΥΦΕΤΖΉΔΕΣ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ) Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ