16 Ιαν

ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ-ΤΡΙΑ - ΠΩΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το δίκτυο καταστημάτων επίπλων κουζίνας, παιδικού δωματίου, μπάνιου, σαλονιού, κρεβατοκάμαρας, FEBAL CASA, αναζητά συνεργάτη ή συνεργάτιδα για το τμήμα πωλήσεων καταστήματος στη Ρόδο. Η εργασία αφορά τον σχεδιασμό ολοκληρωμένων προτάσεων διακόσμησης, την σύνταξη και διαχείριση προσφορών προς τους πελάτες. Προσφέρονται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους. Η γνώση της αγγλικής ή ιταλικής γλώσσας και η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.

Αντώνης Βήχος

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιαν
Ρόδος [FEBAL CASA]

Το κατάστημα FEBAL CASA στην Ρόδο, ζητά έμπειρο πωλητή επίπλων κουζίνας με προϋπηρεσία.Παρακαλώ στείλτε μας βιογραφικό στο παρακάτω email. Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ιταλικής Γλώσσας- Σχεδιαστικών προγραμμάτων Μ4 και ECAD Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

16 Ιαν
Ζάκυνθος [FEBAL CASA]

Το δίκτυο καταστημάτων επίπλων κουζίνας, παιδικού δωματίου, μπάνιου, σαλονιού, κρεβατοκάμαρας, FEBAL CASA, αναζητά συνεργάτη ή συνεργάτιδα για το τμήμα πωλήσεων καταστήματος στη Ζάκυνθο. Η εργασία αφορά τον σχεδιασμό ολοκληρωμένων προτάσεων διακόσμησης, την σύνταξη και διαχείριση προσφορών προς τους πελάτες. Προσφέρονται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους. Η γνώση της αγγλικής ή ιταλικής γλώσσας και η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.

27 Δεκ
Θεσσαλονίκη [DESIGN EXPRESSIONS]

Ζητείται άτομο με εμπειρία, ηλικίας 25-50 ετών, με γνώσεις σχεδιασμού επίπλων σε πρόγραμμα Η/Υ και πωλήσεις επίπλων για οικιακό και επαγγελματικό εξοπλισμό με βασικές γνώσεις Αγγλικών. Περιοχή Ιπποκρατείου.

24 Ιαν
Θήρα [Oia Treasures Art Gallery]

Πλήρης απασχόληση από Απρίλιο-Οκτώβριο. Αρμοδιότητες: Πώληση έργων τέχνης και κοσμημάτων (σε γκαλερί τέχνης στην Οία). Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση και χρήση Αγγλικών. Προϋπηρεσία στις πωλήσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Ευαισθησία σε θέματα τέχνης και πολιτισμού. Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή. Σταθερό μισθό και ποσοστό επί των πωλήσεων (1000-1700 ευρώ).

24 Ιαν
Σέρρες [ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ Γ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Αρμοδιότητες: ΤΡΟΦΙΜΑ-ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: 25-40 ΕΤΩΝ με Απαραίτητη προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία σε διανομή κατεψυγμένων ειδών ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΕ EMAIL (ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ) ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.