16 Ιαν

Τεχνικός Μηχανών καφέ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται τεχνικός μηχανών καφέ,από εταιρεία διανομής προϊόντων-μηχανών καφέ, που εδρεύει στο Ρέθυμνο Κρήτης.
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Ρέθυμνο [Τουριστικό]

υπάλληλοι Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία/γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει:διαμονή

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Tags:

15 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται Συντηρητής-Τεχνικός Ασφαλείας από εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη Νεοχωρούδα. Επιθυμητό πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού. Πλήρες ωράριο εργασίας.

15 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Αθηνά]

παραγωγή καφέ, μπουγάτσα και κρέπα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία και κάρτα ανεργίας

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Μίλτος]

Ζητείται νεαρός/η για διανομή καφέ/τοστ στο κέντρο Θεσσαλονίκης. Δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία. Καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο. Ώρες Επικοινωνίας: 16:00 με 20:00