16 Ιαν

Μηχανικός Αυτοκιν΄ήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων με γνώσεις μηχανολογίας για κατάστημά στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ηλικίας, κατά προτίμηση, από 30 έως 40 ετών για εργασία σε εξειδικευμένο συνεργείο αυτοκινήτων VW Group.

Με Απαραίτητα προσόντα:
Πολυετή επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
Άριστη γνώση μηχανολογίας και διάγνωσης group Volkswagen
Τεχνική εκπαίδευση & αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών
Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Διάθεση για εργασία.

AUDI

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ επιβλέπων μηχανικός, ειδικότητος απόφοιτος ΠΕ πολιτικός μηχανικός ή αρχιτέκτων μηχανικός, με εμπειρία εργοταξιακή, για ανακαινίσεις διαμερισμάτων στην Νέα Παραλία Θεσσαλονίκης. Τηλέφωνο επικοινωνίας, δίνεται παρακάτω, Νίκος.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΪΑΦΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Πολιτικός μηχανικός/Αρχιτέκτονας για οχτάωρη απασχόληση καθημερινώς, για 5 μέρες την εβδομάδα σε τεχνικό γραφείο στην περιοχή της Τούμπας (Ανατολική Θεσσαλονίκη). Αρμοδιότητες: Εκπόνηση μελετών, Τακτοποίηση Αυθαιρέτων, Έκδοση Οικοδομικών Αδειών, Ανακαινίσεις Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη Προϋπηρεσία/Γνώση στην έκδοση οικοδομικών αδειών, τακτοποίηση αυθαιρέτων, εκπόνηση μελετών, ανακαινίσεις. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ασφάλεια

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρία]

Ζητείται τοπογράφος μηχανικός (ΑΕΙ/ΤΕΙ) για πλήρη απασχόληση σε έργο στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, με καλή γνώση χρήσης τοπογραφικού GPS, επεξεργασίας πληροφοριών, χειρισμό προγραμμάτων CAD και απαραίτητη άδεια οδήγησης. Επιθυμητή γνώση συστημάτων GIS.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [OCTOPUS-ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ]

Ζητείται Μηχανολόγος-Μηχανικός από κατασκευαστική εταιρεία οργάνων παιδικής χαράς στον Λαγκαδά-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα η γνώση Αγγλικής γλώσσας, η χρήση Η/Υ, η γνώση του προγράμματος Autocad και η δυνατότητα μονοήμερων ή διήμερων ταξιδιών.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Εκ μέρους πελάτη μας, κορυφαίας εταιρείας εισαγωγής βιομηχανικών σωλήνων με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητάμε Μηχανικό Πωλήσεων/Τεχνικό Σύμβουλο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου μηχανικού, +3 χρόνια εμπειρίας σε τεχνικές πωλήσεις Β2Β, καλή γνώση αγγλικών και δίπλωμα οδήγησης. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το : https://bit.ly/380NOXp ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.