16 Ιαν

Πωλητής καταστήματος wind

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλητής – πωλήτρια για το κατάστημα κινητής τηλεφωνίας Wind, στην Καλαμαρια Θεσσαλονίκης.

Η θέση αφορά:
Εξυπηρέτηση πελατών
Πωλήσεις κινητής και σταθερής τηλεφωνίας με προσωπική στοχοποίηση.

Απαραίτητα προσόντα:
Όρεξη και διάθεση για εργασία
Προϋπηρεσία σε πωλήσεις τουλάχιστον 1 έτους.

Παρέχεται:
Αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας
Μισθός με αναγνώριση προϋπηρεσίας
Bonus επί των πωλήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι αποστέλλουν βιογραφικό στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.

ΞΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mega outlet]

Ζητάμε πωλητή -πωλήτρια για κατάστημα ανδρικής - γυναικείας ένδυσης στο εμπορικό κέντρο mega outlet.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Adv Company]

Αναζητούμε ΆΜΕΣΑ πωλητή-πωλήτρια έως 28 ετών, για το τμήμα Sales & Campaigns της εταιρίας μας (Χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία). Συγκεκριμένα, η επιχείρησή μας χρειάζεται νεαρό άτομο που να διαμένει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη, με επικοινωνιακές ικανότητες, διάθεση και φιλοδοξίες. Προσφέρουμε αμοιβή και φυσικά εκπαίδευση και στήριξη σε κάθε συνεργάτη στην αρχή της καριέρας του. Επικοινωνήστε μαζί μας επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα στο email που αναγράφεται...

... στην αγγελία, και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εάν το βιογραφικό σας αξιολογηθεί θετικά.

Tags:

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AXONAS Agriparts]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΟ ΥΠΑΡΧΟΝ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΙΚΙΑ 25-30 ΕΤΩΝ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΙΧ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΚΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΜΟΝΗΣ, BONUS, ΙΧ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Από μεγάλη εμπορική εταιρία στη Θεσσαλονίκη, ζητείται πωλητής / πωλήτρια για πωλήσεις ειδών συσκευασίας πόρτα - πόρτα. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις. Μόνο σοβαρά βιογραφικά.

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Buy The Way]

Ζητούνται άτομα για το πόστο του καφέ και ταμείου Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις καφέ - Γνώσεις ταμείου Η εταιρία προσφέρει: 5ημερη ή 6ημερη εργασία