16 Ιαν

Οικιακή βοηθός

Δράμα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κυρία για 24ωρη φροντίδα ηλικιωμένης γυναίκας σε καλή κατάσταση, στην ΔΡΑΜΑ.
κα Γαλήνη,2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Αθήνα [ΓΙΩΡΓΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΟΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑ 35 ΕΩς 55 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΩΡΑΡΙΟ & ΑΜΟΙΒΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Κυρία έως 60 ετών, ζητείται για 24-ωρη οικιακή βοήθεια και φροντίδα ηλικιωμένης κυρίας στην Χαλκιδική - Χανιωτη. Μισθός 650 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στο Κορωπί. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη για Κορωπί". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 16:00.

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ -16:00μ.μ

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση