16 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α

Κασσάνδρεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΛΑΝΤΖΙΕΡΗΣ
Αρμοδιότητες: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΖΕΣΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Ή ΠΡΩΙΝΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3ΕΤΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ, ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HOTEL]

Ζητείται μάγειρας-σα Β &Γ για ζεστή κουζίνα, και Α & Β για κρύα κουζίνα σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στη ΖΑΚΥΝΘΟ για σεζόν 2020. Ικανοποιητικές αποδοχές. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

22 Ιαν
Θάσος [ΣΩΤΗΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΡΟΥΜΑΝΑ, Η ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ, ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ (ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ) ΣΤΗ ΘΑΣΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2020.

22 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ ΣΤΗ ΘΑΣΟ, ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ στον αριθμό δίνεται παρακάτω.

21 Ιαν
Κασσάνδρεια [HOTEL HARIS]

Ζητείται καθαρίστρια από μικρό ξενοδοχείο στη Χανιώτη Χαλκιδικής. Προσφέρεται μισθός, ασφάλιση, διαμονή, διατροφή. Βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω email.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr