15 Ιαν

Τμήμα Υποστήριξης-Customer Service

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία διαφήμισης στη Θεσσαλονίκη, ζητούνται άμεσα νέοι και νέες έως 27 ετών, για το τμήμα Εξυπηρέτησης πελατών-Customer Service.
Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη.
Το αντικείμενο της εταιρίας μας είναι το μέρος των πωλήσεων, της έρευνας αγοράς, καθώς και της εξυπηρέτησης, για το μέρος των πελατών που εκπροσωπούμε.

Ο κατάλληλος για εμάς συνεργάτης, διακρίνεται από συνέπεια, ευγένεια, ομαδικότητα και καλή θέληση.
Η προϋπηρεσία στον τομέα μας θα εκτιμηθεί, χωρίς να είναι απαραίτητο κριτήριο για εμάς.

Η εταιρία μας προσφέρει ικανοποιητικές αμοιβές, σύστημα επιβράβευσης των συνεργατών (Bonus), ευκαιρίες για επαγγελματικά ταξίδια με την ομάδα σε Ελλάδα και εξωτερικό.
Παρέχεται επίσης, δωρεάν εκπαίδευση από υψηλά στελέχη της εταιρίας μας, δίνοντας την ευκαιρία επαγγελματικής κατάρτισης ακόμη και στους ανειδίκευτους υποψήφιους συνεργάτες.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισυνάψουν το βιογραφικό τους σημείωμα.
Θα ακολουθήσει αξιολόγηση και άμεση τηλεφωνική επικοινωνία.

Γαλής Γιώργος

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [EUROLAMP ABEE]

Η EUROLAMP ABEE, εισαγωγική εταιρεία ηλεκτρολογικού υλικού (Διαβατά Θεσσαλονίκης ), ζητάει άτομο για τη στελέχωση του τμήματος Εξαγωγών, Θέση : επικοινωνία και υποστήριξη πελατών στην Ευρωπαϊκή αγορά. Απαραίτητα προσόντα: άριστη γνώση Αγγλικής και Σέρβικης γλώσσας, άριστη γνώση Η/Υ και Microsoft Office. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Electronics]

Εταιρεία με μεγάλη γκάμα έργων και εγκαταστάσεων, ζητά τεχνικό εγκατάστασης και υποστήριξης δικτύων με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Επιθυμητή η πιστοποίηση CCNA. Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Εργασία: Δευτέρα – Παρασκευή, πλην εξαιρέσεων.

24 Δεκ
Πανελλήνια [N/A]

Από το 1992 η Astron Chemicals SA προσφέρει στους πελάτες της υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες και ειδικά χημικά προϊόντα για διάφορες βιομηχανίες.   Αποστολή μας είναι να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να παράγουν προϊόντα υψηλής ποιότητας για τις αγορές τους συμβουλεύοντας τους για τη σωστή επιλογή για τις ανάγκες τους, παρέχοντάς τους υλικά πρώτης κατηγορίας και υποστηρίζοντάς τα σε κάθε στάδιο της παραγωγικής διαδικασίας.   Κύρια καθήκοντα Ο/Η Υπάλληλος Τμήματος...

... Υποστήριξης Πωλήσεων θα ασχολείται με την:

Προετοιμασία και παρακολουθηση των παραγγελιών της εταιρείας
Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων

Tags:

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ]

ΚΟΦΤΗΣ ΓΥΡΟΥ Αρμοδιότητες: ΚΟΨΗΜΟ ΣΤΉΣΙΜΟ ΨΗΣΙΜΟ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

H μεσιτική εταιρία RE/MAX Ηousecenter με έδρα το κέντρο της Θεσσαλονίκης, αναζητεί ικανούς ανθρώπους - υποψηφίους Συμβούλους Ακινήτων, για άμεση απασχόληση. Απαραίτητη γνώση χειρισμού Η/Υ, άριστη γνώση Αγγλικών. Είμαστε η μεγαλύτερη εταιρία στον κλάδο του Real Estate. Αυτό που κάνει τη RE/MAX την κατάλληλη επιλογή στο Real Estate σήμερα, είναι τα συγκριτικά πλεονεκτήματα της, με σημαντικότερα το παγκόσμιο δίκτυο, τη συνεχή εκπαίδευση ,την τεχνογνωσία και το...