15 Ιαν

Ηλεκτρολόγος

Δράμα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Ηλεκτρολόγο για Βιοτεχνία Ρούχων.

Περιοχή: Δράμα

Αρμοδιότητες:
Ηλεκτρολογικές Εργασίες
Τεχνικές Εργασίες

Απαραίτητα προσόντα:
Πτυχίο Ηλεκτρολόγου
Δίπλωμα Β´ κατηγορίας
Κατοχή Ι.Χ

Παροχές:
Μισθός 600 ευρώ
Ασφάλιση
Εργασία: Δε - Πα: 07:00 - 15:30

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Πειραιάς [RAC SA Rent a Car]

Ζητείται ηλεκτρολόγος αυτοκινήτων από εταιρία ενοικιάσεων αυτοκινήτων. Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος σχολής - 25 έως 45 ετών. Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης - προϋπηρεσία. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία, μισθό και ασφάλιση.

23 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος αυτοκινήτων από αντιπροσωπεία στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση και εμπειρία πάνω στα οχήματα και ειδικότερα στη μάρκα Mercedes-Benz Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση και εμπειρία πάνω στο αντικείμενο Η εταιρία προσφέρει: Πολύ ικανοποιητικό μισθό

16 Ιαν
Δράμα [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24ωρη φροντίδα ηλικιωμένης γυναίκας σε καλή κατάσταση, στην ΔΡΑΜΑ. κα Γαλήνη,2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

14 Ιαν
Πανελλήνια [ΠΑΦΟΣ ΑΒΕΕ]

Κατασκευαστική εταιρεία αναζητά ηλεκτρολόγο – συντηρητή – εγκαταστάτη για το εργοστάσιο της στα Οινόφυτα – Βοιωτίας. ΚΥΡΙΕΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ: Επισκευή – Συντήρηση μηχανημάτων - Αυτοματισμοί Συντήρηση Εγκαταστάσεων Εγκαταστάσεις ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Πτυχίο Ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης ή Αυτοματισμού Δυνατότητα διάγνωσης & επίλυσης βλαβών Γνώση ηλεκτρολογικού σχεδίου Τεχνική Αντίληψη & γνώση Αξιοπιστία , ευελιξία , ομαδικότητα Γνώση Αυτοματισμών θα...

... ληφθεί υπόψη
Σχετική προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψη
ΠΑΡΟΧΕΣ:
Πλήρης Απασχόληση
Μισθός αναλόγως προσόντων
Συνεχής Εκπαίδευση
Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
Μετακίνηση – Μεταφορά από το νομό Αττικής

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

Tags:

24 Δεκ
Δράμα [ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ]

Διαδικτυακές πωλήσεις Αρμοδιότητες: Πωλήσεις eshop Απαραίτητα Προσόντα: Γνωσεις Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό μισθό και πλήρη απασχόληση