14 Ιαν

Σερβιτόρος

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόροι για σεζόν.
Πρωινή και απογευματινή βάρδια.
Παροχή σπιτιού.
Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας και απαραίτητη προϋπηρεσία.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Αμοργός [Youkali]

Σερβιτόρος - α για εξάμηνη ή τετράμηνη σεζόν Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε εστιατόρια και σεζόν. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση και διαμονή

03 Ιαν
Ρέθυμνο [evangelia]

α και β σερβιτόρος Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση αγγλικών/γερμανικών Επιθυμητά Προσόντα: εργατικός ευδιάθετος συνεπής Η εταιρία προσφέρει: διαμονή/διατροφή

23 Ιαν
Κέρκυρα [ΑΦ]

Ζητούνται ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ από Ιατρείο στην Κέρκυρα για το έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Εργασιακή εμπειρία σε χειρουργικά και Παθολογικά Επείγοντα, Καλή γνώση Αγγλικής, Γερμανικής και Ιταλικής γλώσσας, Χρήση Η/Υ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

23 Ιαν

Ζητούνται ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ από Ιατρείο στην Κέρκυρα για το έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Καλή γνώση Αγγλικής, Γαλλικής, Ιταλικής & Γερμανικής Γλώσσας, Καλή χρήση Η/Υ, Δίπλωμα Αυτοκινήτου ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

23 Ιαν

Ζητούνται ΓΕΝΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ή ΙΑΤΡΟΙ άνευ ειδικότητας να έχουν ολοκληρώσει το αγροτικό τους από ιατρείο στην Κέρκυρα για το έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Καλή γνώση Αγγλικής & Γερμανικής γλώσσας, επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν, χρήση Η/Υ, Δίπλωμα αυτοκινήτου & Ιδιόκτητο αυτοκίνητο. ΑΠΟΔΟΧΕΣ: Υψηλές ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.