14 Ιαν

ENTERTAINER

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Καζίνο της Ρόδου, πάντα πρωτοπόρο στις προτάσεις διασκέδασης, φέρνει ένα επαναστατικό παιχνίδι από τον Απρίλιο 2020 και επιθυμεί να προσλάβει ένα ευπαρουσίαστο άτομο με ικανότητες παρουσιαστή και entertainer, για να γίνει η «ψυχή» του παιχνιδιού αυτού και να καθοδηγεί με τον πιο διασκεδαστικό τρόπο τους συμμετέχοντες.
Αν το έχεις με τη ζωντανή επαφή με το κοινό, είσαι επικοινωνιακός και ετοιμόλογος, έχεις άνεση στον προφορικό λόγο με άριστες γνώσεις ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ και ΑΓΓΛΙΚΩΝ, και θέλεις να συμβάλεις στην επιτυχία του πιο πρωτοποριακού και συναρπαστικού παιχνιδιού τζόγου στη Ρόδο σε ένα ευχάριστο, κοσμοπολίτικο περιβάλλον, ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΧΡΟΝΟ!
Στείλε το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ στην παρακάτω διεύθυνση ή συμπλήρωσε την αίτησή σου στο Γραφείο του Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού του Καζίνο της Ρόδου, οδός Ηρώων Πολυτεχνείου 4, Ρόδος, Δευτέρα – Παρασκευή 09:0016:00.

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Ρόδος [BAKERY RHODES]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ-ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ & ΑΡΤΕΡΓΑΤΕΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ, 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

16 Ιαν
Ρόδος [FEBAL CASA]

Το δίκτυο καταστημάτων επίπλων κουζίνας, παιδικού δωματίου, μπάνιου, σαλονιού, κρεβατοκάμαρας, FEBAL CASA, αναζητά συνεργάτη ή συνεργάτιδα για το τμήμα πωλήσεων καταστήματος στη Ρόδο. Η εργασία αφορά τον σχεδιασμό ολοκληρωμένων προτάσεων διακόσμησης, την σύνταξη και διαχείριση προσφορών προς τους πελάτες. Προσφέρονται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους. Η γνώση της αγγλικής ή ιταλικής γλώσσας και η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή.

15 Ιαν
Ρόδος [SKYSERV]

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα της Ρόδου, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα. Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email, υπόψη κ. Ανδρουτσοπούλου. Περιγραφή Θέσης Απαραίτητα Προσόντα Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας • Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης...

... γλώσσας θεωρείται προσόν
• Βασικές δεξιότητες ηλεκτρονικών υπολογιστών
• Ικανότητες επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Υπάλληλοι Πίστας
• Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Οδηγοί
• Άδεια Οδήγησης Δ’ κατηγορίας σε ισχύ
• Βασική γνώση Αγγλικής Γλώσσας
• Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης

Χειριστές Ανυψωτικών Μηχανημάτων
• Άδεια Χειριστή 4ης & 6ης Ειδικότητας
• Άδεια Οδήγησης Β’ κατηγορίας σε ισχύ

Βοηθοί Χειριστών Ανυψωτικών Μηχανημάτων
• Βεβαίωση Αναγγελίας Βοηθού Χειριστή

Εργάτες
• Απολυτήριο Γυμνασίου

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών ΑΜΕΑ
• Βασική γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
• Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης γλώσσας θεωρείται προσόν
• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
• Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.
Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των βιογραφικών είναι η 29/02/2020.
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Αναστασία Ανδρουτσοπούλου

Tags:

08 Ιαν

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΡΤΕΡΓΑΤΕΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

02 Ιαν

Το κατάστημα FEBAL CASA στην Ρόδο, ζητά έμπειρο πωλητή επίπλων κουζίνας με προϋπηρεσία.Παρακαλώ στείλτε μας βιογραφικό στο παρακάτω email. Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ιταλικής Γλώσσας- Σχεδιαστικών προγραμμάτων Μ4 και ECAD Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών