14 Ιαν

Ψήστης-ρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη για Εστιατόριο

Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική

Αρμοδιότητες:
Ψήσιμο Κρεάτων & Θαλασσινών

Απαραίτητα προσόντα:
Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο

Παροχές:
Μισθός 1600 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή
Διατροφή
Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Adv Company]

Αναζητούμε ΆΜΕΣΑ πωλητή-πωλήτρια έως 28 ετών, για το τμήμα Sales & Campaigns της εταιρίας μας (Χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία). Συγκεκριμένα, η επιχείρησή μας χρειάζεται νεαρό άτομο που να διαμένει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη, με επικοινωνιακές ικανότητες, διάθεση και φιλοδοξίες. Προσφέρουμε αμοιβή και φυσικά εκπαίδευση και στήριξη σε κάθε συνεργάτη στην αρχή της καριέρας του. Επικοινωνήστε μαζί μας επισυνάπτοντας το βιογραφικό σας σημείωμα στο email που αναγράφεται...

... στην αγγελία, και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εάν το βιογραφικό σας αξιολογηθεί θετικά.

Tags:

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία άμεσα για να αναλάβει δυο ρεπό κάθε εβδομάδα, στην Καλαμαριά: ένα ρεπό 24-ωρο Τετάρτη και ένα ρεπό - 12-ωρο Σάββατο. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [KIKIS NEW GENERATION]

Ζητείται σιδερώτρια δειγμάτων από εξαγωγική βιοτεχνία ενδυμάτων (κυρίως μακό) με έδρα στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: σίδερο, μέτρημα διαστάσεων, συσκευασία και αποστολή δειγμάτων. Απαραίτητη προϋπηρεσία και αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω mail.

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη - Κόφτη για Γυράδικο. Περιοχή: Σάρτη, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Ψήσιμο-Κόψιμο Γύρου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (σεζόν) Παροχές: Μισθός 1500 Ασφάλιση Διαμονή/ Πλήρης Διατροφή Πλήρης Απασχόληση Σεζόν από Μάιο έως Σεπτέμβρη

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [FIRE GAS ENERGY]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ-ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ &ΕΥΦΡΑΔΕΙΑ ΛΟΓΟΥ