14 Ιαν

Βοηθός Κουζίνας-Τηγάνι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας-Τηγάνι για Εστιατόριο.

Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική.

Απαραίτητα προσόντα:
Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο.
Προετοιμασία υλικών για τηγάνι.

Παροχές:
Μισθός 1200 ευρώ.
Ασφάλιση.
Διαμονή.
Διατροφή.
Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Λάντζα για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία υλικών Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε προετοιμασία υλικών Παροχές: Μισθός 1200 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

17 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται τεχνικός και βοηθός εγκαταστάτης συναγερμών, καμερών cctv, πυρανίχνευσης κ.α. Ο υποψήφιος, θα πρέπει να διαθέτει: • Απαραίτητη εμπειρία σε εγκατάσταση συστημάτων Συναγερμού, CCTV, Δικτύων κτλ. • Λευκό ποινικό μητρώο • Καλή γνώση Αγγλικών • Γνώσεις Η/Υ • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη και σταδιοδρομία στον κλάδο • Διάθεση για ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της επιχείρησης • Επιθυμητή ηλικία μέχρι 35 Η...

... Επιχείρηση προσφέρει:
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Αξιοπρεπείς αποδοχές ανάλογα με την εμπειρία και την εξειδίκευση στο αντικείμενο
• Συνεχή εκπαίδευση
• Άριστες προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρη απασχόληση

Tags:

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Κυρία έως 60 ετών, ζητείται για 24-ωρη οικιακή βοήθεια και φροντίδα ηλικιωμένης κυρίας στην Χαλκιδική - Χανιωτη. Μισθός 650 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30.

11 Ιαν
Χάλκη [Μαγεύσεις Εστιατόριο]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας για τη θερινή σεζόν 2020, προσωπικό για τις εξής ειδικότητες: Σερβιτόρα Βοηθός κουζίνας Περιοχή: Χάλκη Δωδεκανήσων Σεζόν: Μάιος 2020 – Οκτώβριος 2020 Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση βοηθός κουζίνας και service αντίστοιχα Ηλικία έως 40 ετών Απαραίτητα γνώση Αγγλικής γλώσσας για την σερβιτόρα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HAIR FLAIR]

βοηθός κομμωτηρίου Αρμοδιότητες: λούσιμο, χτένισμα, πέρασμα βαφής, αντρικό κούρεμα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία, ευγένεια, συνεργασία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά κ μάθηση