14 Ιαν

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Αρμοδιότητες: ΕΚΔΟΣΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ, ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ.
Απαραίτητα Προσόντα: 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ, ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΕΚ/ΤΕΙ (ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ), ΓΝΩΣΗ MS Office, Προγραμμάτων ERP
Επιθυμητά Προσόντα: Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες, Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών, Επαγγελματισμός εχεμύθεια.
Η εταιρία προσφέρει: Πενθήμερη απασχόληση

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [ACTIONLINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Υπάλληλο Credit Control για λογαριασμό πελάτη της, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις (από και προς τους πελάτες της Εταιρίας) με σκοπό τη συμφωνία υπολοίπου, την ενημέρωση των ληξιπρόθεσμων οφειλών και την ανάλυση της καρτέλας τους. Είσπραξη των υπολοίπων με στόχο την εξάλειψη των οφειλών στο πελατολόγιο της διαχειριζόμενης λίστας. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο...

... ΤΕΙ/ΑΕΙ
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και γνώση κάποιου ERP. (Γνώση του ERP της Microsoft (Navision), θα θεωρηθεί έξτρα προσόν)
Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές:
Ανταγωνιστικές αποδοχές, bonus βάσει απόδοσης και ασφάλιση
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Προοπτικές εξέλιξης

Tags:

16 Ιαν
Αθήνα [Freeway Travel]

Υπάλληλος κρατήσεων γραφείου γενικού τουρισμού (Βριλήσσια). Αρμοδιότητες: Κρατήσεις αεροπορικών -ακτοπλοϊκών εισιτηρίων και ξενοδοχείων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ταξιδιωτικό γραφείο και γνώσεις συστήματος ακτοπλοϊκών εισιτηρίων (Liknoss), έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων (θα προτιμηθεί γνώστης συστήματος Worldspan), κρατήσεις ξενοδοχείων και καλή γνώση αγγλικών.

16 Ιαν
Αθήνα [awork]

Ζητείται, από καινούρια εταιρεία στην Ελευσίνα για την θέση της ρεσεψιόν, ΝΕΟΣ που να έχει πολύ καλές γνώσεις Computer-Αγγλικών. Πρωινό ωράριο 09:00-17:00. Θα προτιμηθούν όσοι είναι από περιοχές Ελευσίνα-Μάνδρα- Ασπρόπυργο. Τηλεφωνική επικοινωνία τις πρωινές ώρες.

13 Ιαν
Αθήνα [ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΡΑΓΩΝΑΣ]

Από σήμερα δεχόμαστε τα βιογραφικά σας στο παρακάτω email, για την θέση υπάλληλου εξωτερικών εργασιών - διεκπεραιωτή που θα καλυφθεί άμεσα. Έδρα ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ Απαραίτητη προϋπόθεση, άδεια οδήγησης και κατοχή δίκυκλου οχήματος. Θα προτιμηθούν κάτοικοι Καισαριανής και γειτονικών περιοχών.

13 Ιαν
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ, με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για το τμήμα της παραγγελιοληψίας, πιστωτικού ελέγχου και τιμολόγησης πελατών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.