14 Ιαν

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΠΕΝΤΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ Η/Υ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.

Telephone
ACPLOES

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης (4ωρο). Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

12 Ιαν
Αθήνα [IG Constructions]

Γραμματειακή Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας Ικανοποιητικό μισθό Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email.

08 Ιαν
Πάτρα [Hellenic mixtures industry]

Γραμματική Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Βοηθός γραμματειακής υποστήριξης Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτος ΑΕΙ - ΤΕΙ, Αγγλικά, υπολογιστές Η εταιρία προσφέρει: πλήρες ωράριο

03 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης. Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

20 Ιαν
Αθήνα [ACTIONLINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ, στη περιοχή της Aθήνας. Επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους Τηλεφωνική ενημέρωση και διαπραγμάτευση υποθέσεων οικονομικού χαρακτήρα Προσόντα: Θέληση για εργασία και εξέλιξη Απαραίτητη 1 έτους εμπειρία στη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών ηλεκτρικού ρεύματος, , κινητής τηλεφωνίας και εμπορικών...

... απαιτήσεων
Απαραίτητη γνώση MS Office
Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές:
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ( από 850 μικτά κ άνω)
Μηνιαία bonus ανταποδοτικότητας
Επιπρόσθετη Ιδιωτική Ασφαλιστική Κάλυψη
Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου εξ αρχής
Πενθήμερη απασχόληση (κατά βάση πρωινό ωράριο) σε κεντρικό σημείο της Αθήνας (εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ)

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.