14 Ιαν

Barista-Σερβιτόρος-α

Έδεσσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Barista-Σερβιτόρο-α για Ξενοδοχείο.

Περιοχή: Αγ. Αθανάσιος Πέλλας

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Επιθυμητά Προσόντα:
Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ημερομίσθιο 35 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
Σεζόν μέχρι 25/03/2020

ManDynamic

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  Σερβιτόρο-α για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Κάτοικος του Ν.Μαγνησίας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Εργασία όλα τα τριήμερα & Σεζόν 2020 (έως τέλη Σεπτέμβρη)

13 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση πάνω σε παραγωγή ροφημάτων θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Μερική Απασχόληση

10 Ιαν
Αμοργός [Youkali]

Σερβιτόρος - α για εξάμηνη ή τετράμηνη σεζόν Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε εστιατόρια και σεζόν. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση και διαμονή

04 Ιαν
Τρίκαλα [Twins Cafe]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται άτομο για εργασία ως Barista / Μπουφέ (Twins Cafe, Οδός Μετεώρων Τρίκαλα) Πρωινό ή Απογευματινό ωράριο Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα / συνεργασία Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί Ηλικία 20 – 35 ετών Παροχές: Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση

03 Ιαν
Ρέθυμνο [evangelia]

α και β σερβιτόρος Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση αγγλικών/γερμανικών Επιθυμητά Προσόντα: εργατικός ευδιάθετος συνεπής Η εταιρία προσφέρει: διαμονή/διατροφή