13 Ιαν

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΗΣ - ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από σήμερα δεχόμαστε τα βιογραφικά σας στο παρακάτω email, για την θέση υπάλληλου εξωτερικών εργασιών - διεκπεραιωτή που θα καλυφθεί άμεσα.
Έδρα ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
Απαραίτητη προϋπόθεση, άδεια οδήγησης και κατοχή δίκυκλου οχήματος.
Θα προτιμηθούν κάτοικοι Καισαριανής και γειτονικών περιοχών.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [FLERIA]

ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΕΜΠΟΡΙΚΟ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα ΑΓΓΛΙΚΑ - PHOTOSHOP

20 Ιαν
Αθήνα [Πλουμής Σωτηρόπουλος Ο.Ε.]

γραμματεία-διοικητική υπάλληλος Αρμοδιότητες: θα έχει την ευθύνη της γραμματειακής και διοικητικής υποστήριξης της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: υπεύθυνο και ικανό άτομο με πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και της λειτουργίας και της χρήσης PCs. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία και συστάσεις απαραίτητες.

16 Ιαν
Αθήνα [Freeway Travel]

Υπάλληλος κρατήσεων γραφείου γενικού τουρισμού (Βριλήσσια). Αρμοδιότητες: Κρατήσεις αεροπορικών -ακτοπλοϊκών εισιτηρίων και ξενοδοχείων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ταξιδιωτικό γραφείο και γνώσεις συστήματος ακτοπλοϊκών εισιτηρίων (Liknoss), έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων (θα προτιμηθεί γνώστης συστήματος Worldspan), κρατήσεις ξενοδοχείων και καλή γνώση αγγλικών.

16 Ιαν
Αθήνα [awork]

Ζητείται, από καινούρια εταιρεία στην Ελευσίνα για την θέση της ρεσεψιόν, ΝΕΟΣ που να έχει πολύ καλές γνώσεις Computer-Αγγλικών. Πρωινό ωράριο 09:00-17:00. Θα προτιμηθούν όσοι είναι από περιοχές Ελευσίνα-Μάνδρα- Ασπρόπυργο. Τηλεφωνική επικοινωνία τις πρωινές ώρες.

14 Ιαν
Αθήνα [ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ]

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Αρμοδιότητες: ΕΚΔΟΣΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ, ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ. Απαραίτητα Προσόντα: 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ, ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΙΕΚ/ΤΕΙ (ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ), ΓΝΩΣΗ MS Office, Προγραμμάτων ERP Επιθυμητά Προσόντα: Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες, Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών...

... Επαγγελματισμός εχεμύθεια.