13 Ιαν

Προσωπικό Ασφαλείας - Security

Χαλκίδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Σχηματάρι Βοιωτίας.
Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ.
Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

Telephone
Panagiotis Konstantinidis

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στην Αθήνα (Κηφισιά & Νέα Ερυθραία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97σε ισχύ.

09 Ιαν

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στο Κορωπί Αττικής. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ.

23 Ιαν
Καλαμάτα [HGN International]

Οικογένεια προσλαμβάνει νταντάδες, οδηγούς και άλλους οικιακούς εργάτες, στο εξωτερικό. Οι υποψήφιοι μπορούν να είναι άνδρες / γυναίκες. Πρέπει να έχουν πρωτοβάθμια εκπαίδευση και εμπειρία 1 έτους. Στείλτε την αίτησή σας για περισσότερες πληροφορίες.

22 Ιαν
Πανελλήνια [Power Jobs]

Το ΙΓΣΕ Power Jobs αναζητά Προσωπικό για εργασία σε Ελληνικά εστιατόρια στη Γερμανία στις εξής ειδικότητες: Μάγειρας – Ψήστης Βοηθός κουζίνας Ζευγάρι για εργασία στην κουζίνα Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση για τις ειδικότητες των Μάγειρα (ψήστη) και βοηθό κουζίνας Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός Μάγειρα Ψήστη 1.500 € με 1.800€, Βοηθού κουζίνας 1.100 €, Ζευγαριού για κουζίνα 2.200 €) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

20 Ιαν
Ρόδος [BAKERY RHODES]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ-ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ & ΑΡΤΕΡΓΑΤΕΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ, 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.