13 Ιαν

Ζητείται γυμναστής-γυμνάστρια

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται γυμναστής-τρια για τμήμα cross training σε γυμναστήριο στην Μεταμόρφωη (σύνορα με Λυκόβρυση).
Αρμοδιότητες: Γυμναστής τμήματος, Δευτέρα-Παρασκευή 19:00-22:00.
Απαραίτητα Προσόντα: Σπουδές και εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθούν.
Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, θέληση για εξέλιξη.
Η εταιρία προσφέρει: Μερική απασχόληση, νέος χώρος, ευχάριστο περιβάλλον.
Τηλ: 6985689119

Σταμάτης Μορούλης

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στο Κορωπί. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

20 Ιαν

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη" Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στο Κορωπί. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη για Κορωπί". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 16:00.

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ -16:00μ.μ

16 Ιαν
Αθήνα [awork]

Ζητείται, από καινούρια εταιρεία στην Ελευσίνα για την θέση της ρεσεψιόν, ΝΕΟΣ που να έχει πολύ καλές γνώσεις Computer-Αγγλικών. Πρωινό ωράριο 09:00-17:00. Θα προτιμηθούν όσοι είναι από περιοχές Ελευσίνα-Μάνδρα- Ασπρόπυργο. Τηλεφωνική επικοινωνία τις πρωινές ώρες.