13 Ιαν

Ιατρός για αισθητική κλινική

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία-πελάτης μας είναι μια ιδιωτική κλινική αισθητικής στο Δουβλίνο της Ιρλανδία. Παρέχονται εξελιγμένες τεχνικές πάνω σε διάφορες καλλυντικές θεραπείες όπως σε δερματικά συμπληρώματα, στην ενίσχυση των χειλιών, στη μεσοθεραπεία και Botox.

Περιγραφή θέσης:
Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών κοσμητικής ιατρικής
Αναγνώριση αναγκών των ασθενών-πελατών με ανθρωποκεντρική αντίληψη και οπτική
Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης και αφοσίωσης με τον πελάτη

Προφίλ υποψηφίου:
Ιατρός με ειδικότητα (π.χ. Γενικός Ιατρός, Δερματολόγος,…)
Ενδιαφέρον για μετεκπαίδευση και εμβάθυνση στη κοσμητική ιατρική
Πολύ καλές γνώσεις της Αγγλικής Γλώσσας
Άριστες ικανότητες επικοινωνίας

Ο πελάτης μας προσφέρει:
Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
Πακέτο μετεγκατάστασης
Κάλυψη κόστους εγγραφής στον ιατρικό σύλλογο της Ιρλανδίας
Εκπαίδευση υποψηφίου πάνω στις καλλυντικές θεραπείες
Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MASSAGE ACADEMY CENTER]

Ζητείται κυρία, από Ινστιτούτο Αισθητικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, για θεραπευτική μάλαξη κυρίως για μερική απασχόληση. Βιογραφικό σημείωμα στο info@massageacademycenter.gr

25 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Mega outlet]

Ζητάμε πωλητή -πωλήτρια για κατάστημα ανδρικής - γυναικείας ένδυσης στο εμπορικό κέντρο mega outlet.

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [HAPPY KIDDO ΚΔΑΠ]

ΕΙΚΑΣΤΙΚΟΣ, ΜΟΥΣΙΚΟΣ, ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ, ΠΑΙΔΙΚΗ YOGA

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφέ-Εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ Εξυπηρέτηση μπουφέ Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Βάρδιες Εργασίας : 7:30 - 15:30 & 15:15 - 23:15