13 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μηχανολόγος-Μηχανικός από κατασκευαστική εταιρεία οργάνων παιδικής χαράς στον Λαγκαδά-Θεσσαλονίκης.
Απαραίτητα προσόντα η γνώση Αγγλικής γλώσσας, η χρήση Η/Υ, η γνώση του προγράμματος Autocad και η δυνατότητα μονοήμερων ή διήμερων ταξιδιών.

Σχετικες Αγγελιες

23 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΕΡΓΙΖΗΣ Ο.Ε.]

Ζητείται Μηχανολόγος Μηχανικός για πλήρη απασχόληση στην εταιρεία ΝΕΡΓΙΖΗΣ Ο.Ε. η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της θέρμανσης και εδρεύει στη περιοχή του Λαγκαδά Θεσσαλονίκης. Ο/Η κάτοχος της θέσης θα ενταχθεί στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης και πωλήσεων της εταιρείας με αντικείμενο λέβητες αερίου, αντλίες θερμότητας, ηλιοθερμικά συστήματα και γενικά συστήματα θέρμανσης, ψύξης και παραγωγής ΖΝΧ. Αρμοδιότητες: Τεχνική υποστήριξη πελατών, πωλήσεις και...

... μελέτες
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ , Άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών, Γνώσεις χειρισμού Η/Υ - autoCAD, κάρτα ανεργίας, Δίπλωμα οδήγησης
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε εγκαταστάσεις θέρμανσης/ φυσικού αερίου/ αντλιών θερμότητας, Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη εταιρία, Ευχέρεια χρήσης εργαλείων
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση εργασίας

Tags:

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AUDI - VW]

Zητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων με γνώσεις μηχανολογίας για κατάστημά στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ηλικίας, κατά προτίμηση, από 30 έως 40 ετών για εργασία σε εξειδικευμένο συνεργείο αυτοκινήτων VW Group. Με Απαραίτητα προσόντα: Πολυετή επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση μηχανολογίας και διάγνωσης group Volkswagen Τεχνική εκπαίδευση & αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα Εκπληρωμένες στρατιωτικές...

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρία]

Ζητείται τοπογράφος μηχανικός (ΑΕΙ/ΤΕΙ) για πλήρη απασχόληση σε έργο στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, με καλή γνώση χρήσης τοπογραφικού GPS, επεξεργασίας πληροφοριών, χειρισμό προγραμμάτων CAD και απαραίτητη άδεια οδήγησης. Επιθυμητή γνώση συστημάτων GIS.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Technoenergy]

Ζητείται θερμοϋδραυλικός - καυτηριατζής με εμπειρία και άδεια θερμοϋδραυλικού για πλήρη απασχόληση από τεχνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη. Παρακαλώ να αποστέλλονται βιογραφικά στο παρακάτω email της εταιρίας.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΣΘΗΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΛΕΙΖΕΡ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΤΗ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΑΜΟΙΒΗΣ. ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ στο παρακάτω email.