13 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ
Απαραίτητα Προσόντα: ΣΟΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑ 35 ΕΩς 55 ΕΤΩΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΩΡΑΡΙΟ & ΑΜΟΙΒΗ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στο Κορωπί. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη για Κορωπί". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 16:00.

20 Ιαν

ΒΟΗΘΟΣ αρτεργάτη για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Δεκτή και πρακτική άσκηση. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Βοηθός Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ -16:00μ.μ

09 Ιαν
Αθήνα [CAR TECH EXPERTS / ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΔΟΥΚΑΣ Κ. Ο.Ε.]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Περιοχή: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, 5ΗΜΕΡΟ, 8ΩΡΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ

27 Ιαν
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα. Περιγραφή θέσης: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Έκδοση, έλεγχος & καταχώριση παραστατικών, λογιστικές εγγραφές -Υποστηρικτικές εργασίες της ομάδας του λογιστηρίου -Εξωτερικές εργασίες σχετικές με τις διαδικασίες του τμήματος Απαραίτητα προσόντα: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. ( Λογιστικής / Οικονομικής...

... κατεύθυνσης)
-Άριστη γνώση χειρισμού ERP SoftOne - MS Office (XLS, WORD), & ταχύτητα καταχώρισης
-Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:
-Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
-Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών
-Επαγγελματισμός και εχεμύθεια

Παρέχεται: Πενθήμερη απασχόληση - Περιοχή Κολωνάκι

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της ACTIONLINE ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

27 Ιαν
Αθήνα [Γεώργιος Αλεξίου]

Βοηθός λογιστή ζητείται από λογιστικό - φοροτεχνικό γραφείο, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Βοηθός λογιστή Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση, Απλογραφικών βιβλίων, φορολογικών δηλώσεων, μισθοδοσίας Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση