12 Ιαν

Γραμματειακή Υποστήριξη

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας
Η εταιρία προσφέρει: Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας
Ικανοποιητικό μισθό

Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης (4ωρο). Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

14 Ιαν
Αθήνα [NEXT SERVICES & TRADING Μ.ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΠΕΝΤΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ Η/Υ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.

22 Ιαν
Αθήνα [TELCOSERV A.E.]

Η εταιρεία TELCOSERV A.E που δραστηριοποιείται στην αγορά Τηλεπικοινωνιών, και έχει έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, ζητεί να προσλάβει Μηχανικό για Υποστήριξη Νέων προιόντων- R&D. Περιγραφή θέσης: Σχεδίαση, ανάπτυξη, υλοποίηση & συντήρηση firmware σε γλώσσα C για ενσωματωμένα συστήματα με βάση μικροεπεξεργαστές Σχεδίαση, ανάπτυξη, υλοποίηση & συντήρηση κυκλωματικών διατάξεων και τυπωμένων κυκλωμάτων Έλεγχος, εκσφαλμάτωση & επαλήθευση των υπό ανάπτυξη...

... συστημάτων βάσει δοκιμών και εκθέσεων

Απαραίτητα Προσόντα:
Πτυχίο ή Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου/Ηλεκτρονικού Μηχανικού ή παρεμφερές με προσωπικό ενδιαφέρον για ηλεκτρονικές κατασκευές και προχωρημένους αυτοματισμούς
Κατανόηση ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών κυκλωμάτων
Καλή γνώση προγραμματισμού με γλώσσα C σε περιβάλλοντα μικροελεγκτών
Γνώση των συνήθων περιφερειακών και πρωτοκόλλων επικοινωνίας των μικροεπεξεργαστών
Σχεδίαση τυπωμένων κυκλωμάτων σε πρόγραμμα CAD ALTIUM (schematic & PCB design)
Συγκροτημένη σκέψη με μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια
Ικανότητα για ανεξάρτητη εργασία χωρίς την ανάγκη συνεχούς επιτήρησης
Κατανόηση datasheets
Ικανότητες ορθής επικοινωνίας με γραπτό και προφορικό λόγο(σύνθεση report/documentation, συνεργασία με συναδέλφους και πελάτες)

Tags:

21 Ιαν
Τρίκαλα [Τουριστικό Γραφείο Τρίκαλα]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας, κοπέλα για εργασία στη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης Τουριστικού Γραφείου. Προσόντα: Γνώση Η/Υ και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Γνώση Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας (όχι απαραίτητη) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας Εάν πληρείς τις ανωτέρω προϋποθέσεις θα χαρούμε να λάβουμε την αίτηση σου!

08 Ιαν
Πάτρα [Hellenic mixtures industry]

Γραμματική Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Βοηθός γραμματειακής υποστήριξης Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτος ΑΕΙ - ΤΕΙ, Αγγλικά, υπολογιστές Η εταιρία προσφέρει: πλήρες ωράριο