12 Ιαν

ΑΝΙΔΕΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: 29-45 ΕΤΩΝ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΑΔΕΙΑΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΠΕΝΘΗΜΕΡΟ 7,00-15,00, ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

Telephone
ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στο Κορωπί. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη". Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

20 Ιαν

ΖΗΤΕΊΤΑΙ αρτεργάτης για αρτοποιείο στην Άνω Γλυφάδα. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, με θέμα "Θέση Αρτεργάτη" Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00π.μ - 16:00μ.μ

27 Δεκ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΒΕΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.

24 Ιαν
Αθήνα [MYRMIDONES]

PROMOTION Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ, ΕΩΣ 30 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ Η εταιρία προσφέρει: ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΙΚΑ, BONUS ΕΠΙ ΤΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

24 Ιαν
Αθήνα [SKYSERV]

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα της Αθήνας σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα. Περιγραφή Θέσης Απαραίτητα Προσόντα Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων, Οχημάτων και Βαρέων Οχημάτων • Απολυτήριο τεχνικής σχολής Ηλεκτρολόγου Οχημάτων ή ισάξιο • Γνώση ηλεκτρολογικού σχεδίου • Επιθυμητή άδεια ασκήσεως επαγγέλματος • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες • Ομαδικό πνεύμα Μηχανικός...

... Αυτοκινήτων, Οχημάτων και Βαρέων Οχημάτων
• Απολυτήριο τεχνικής σχολής Μηχανικού Οχημάτων ή ισάξιο
• Επιθυμητή άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
• Καλές επικοινωνιακές ικανότητες
• Ομαδικό πνεύμα

Ηλεκτροσυγκολλητής Λεωφορείων, Φορτηγών, Οχημάτων
• Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Ηλεκτροσυγκολλητή
• Γνώση κολλήσεων argon-οξυγόνου
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη

Βασική γνώση αγγλικών καθώς και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθούν.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email.