10 Ιαν

Σερβιτόρος - α

Αμοργός Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος - α για εξάμηνη ή τετράμηνη σεζόν

Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε εστιατόρια και σεζόν.

Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση και διαμονή

Λεωνίδας Μουμούρης

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιαν
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista-Σερβιτόρο-α για Ξενοδοχείο. Περιοχή: Αγ. Αθανάσιος Πέλλας Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν μέχρι 25/03/2020

13 Ιαν
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση πάνω σε παραγωγή ροφημάτων θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Μερική Απασχόληση

10 Ιαν
Αμοργός [Youkali]

Ζητούνται μάγειροι και βοηθοί μαγείρων για σεζόν στο εστιατόριο Youkali στην Αμοργό. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία και προϋπηρεσία σεζόν και γνώση θαλασσινού μενού. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση, Διαμονή

03 Ιαν
Ρέθυμνο [evangelia]

α και β σερβιτόρος Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση αγγλικών/γερμανικών Επιθυμητά Προσόντα: εργατικός ευδιάθετος συνεπής Η εταιρία προσφέρει: διαμονή/διατροφή

17 Ιαν
Χανιά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθούς Μάγειρα για Ξενοδοχείο Περιοχή: Χανιά, Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε  κουζίνα ξενοδοχείου Παροχές: Μισθός 850 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη